Чохол з фото на замовлення для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553)

Завантажте своє фото або додайте напис — і ми надрукуємо чохол точно під Соні Іксперія С5 Ультра. UV-друк стійкими фарбами, 289 грн, відправка переважно наступного робочого дня.

Додати фото
289 грн299 грн

Готові дизайни для Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553)

Не хочете малювати самі — оберіть готовий принт, ми надрукуємо його на чохлі для Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553).

Друк на чохлі для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553): як це виглядає наживо

Малюнок не наклеюється зверху — його наносять UV-друком просто на силіконовий (TPU) чохол, підготовлений під Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553). Фарба лягає шарами й одразу сушиться ультрафіолетом, тож на дотик принт майже не відчувається, а край з часом не задирається, як у плівки чи наліпки.

Сам чохол м'який, з бортиком над екраном і блоком камер: у кишені й на столі скло не торкається поверхні. Вирізи робимо під конкретну модель, тому кнопки Соні Іксперія С5 Ультра натискаються без зусиль, а зарядка заходить у роз'єм повністю, навіть із товстим кабелем.

Що краще друкувати

Найкраще виходять фото з нормальним світлом і великою роздільністю — з галереї телефона, а не скріншот сторіс чи кадр з екрана ноутбука. Дрібні деталі на маленькій картинці після збільшення розсипаються на пікселі, і це видно вже на макеті в конструкторі.

  • Головне в кадрі — обличчя, підпис, логотип — тримайте ближче до центру: верхню частину чохла займає виріз під камери Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553).
  • Текст не заводьте впритул до краю: боковини заокруглені, і кілька міліметрів іде на загин.
  • Темні знімки виграють на світлому фоні, світлі — на темному; колір фону перемикається в конструкторі.

Навіщо це замовляють

Найчастіше — фото дитини, кота, пари, кадр із відпустки. Далі подарунки: чохол із жартом, зрозумілим двом людям, працює краще за будь-який сертифікат. Ще беруть під команду чи невеликий бізнес — однаковий логотип на всіх чохлах.

Макет іде у друк саме таким, яким ви його зберегли, тож перед додаванням у кошик гляньте на прев'ю ще раз: чи не обрізало важливе, чи не з'їхав напис. Сумніваєтесь — напишіть у коментарі до замовлення, ми звіримо макет перед друком.

Питання про друк на чохлі для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553)

Скільки коштує чохол з власним фото для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553)?

Індивідуальний чохол для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553) з будь-яким вашим зображенням коштує 289 грн — ціна не залежить від складності малюнка, кількості кольорів чи написів.

Скільки часу займає друк і доставка?

Макет іде у друк одразу після підтвердження замовлення, відправка — зазвичай наступного робочого дня. Далі — стандартні строки перевізника по Україні.

Чи не стирається малюнок з чохла?

Друк UV-фарбами по спеціальному покриттю: зображення не вигорає на сонці й не стирається від щоденного носіння в кишені чи сумці.

Яке фото підійде для друку?

Будь-яке чітке зображення з телефона або камери. Що більша роздільність оригіналу, то детальніший принт; сильно збільшене маленьке фото друкується розмито.

Чи точні вирізи під камери саме для Sony Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553)?

Так, чохол виготовляється під Xperia C5 Ultra (E5533, E5563, E5506, E5553) — вирізи під камери, кнопки та роз'єми на своїх місцях. Форма блоку камер у різних партіях може незначно відрізнятись, тож напишіть у коментарі, якщо це принципово.