Портативний акумулятор або Power Bank — це портативний компактний пристрій, який може заряджати ваш смартфон. Це невеликий гаджет, який має єдину функцію — підзарядити мобільний телефон для подальшої роботи. Його розмір схожий на розмір телефону, легко поміщається в сумку, рюкзак. Якісний аксесуар буде не дуже легким, але це говорить на користь надійності його комплектуючих. Пристрій не вимагає постійного підключення до мережі, сам в основному складається з акумулятора.
Залежить це прямо пропорційно від обсягу переносного акумулятора та акумулятора вашого гаджета. На кожному пристрої зазначений максимальний обсяг (10 000 мАг, 13 000 мАг), але це не означає, що він зможе видати стільки ж. Максимально видати пристрій може до 65% свого обсягу (10 000 мАг — 6 500 мАг, 13 000 мАг — 8 500 мАг). Чому не видається заряд на 100%? Сам Павербанк також потребує запасу ємності (якщо він віддасть весь заряд, то вже не зможе включитися та виконувати свою функцію).
У комплекті, за замовчуванням, поставляється кабель. Він підходить для заряджання смартфона від PowerBank, а також для заряджання самого пристрою від мережі. Роз'єм для заряджання може бути Micro Usb, Type C або Lightning, залежить від конкретної моделі. Якщо для вашого смартфона роз'єм на кабелі не підходить, ви можете використовувати будь-який кабель, не обов'язково рідний. Але, краще використовувати короткі, завдовжки до 30 см, що буде зручним і максимально практичним, не так швидко вийде з ладу.
Різні виробники дають змогу дізнатися заряд різним способом. Наприклад, модель Універсальний акумулятор hoco. b25 має невеликий дисплей, на якому зазначено відсоток заряду. Або модель Універсальний акумулятор Golf G-26 (10000 mAh) має кольоровий індикатор (4 шт.), який приблизно покаже заряд (100-75-50-25%). Деякі моделі не мають функції для показу залишкового заряду, тому потрібно самостійно рахувати, скільки разів ви вже зарядили свій гаджет.
Найпоширеніший — Xiaomi, який випускає повер банк різного обсягу (від 5000 до 20 000 тис. мАг). Їх моделі мають мінімалістичний дизайн, тактильно приємні і можна придбати спеціальні чохли, що дозволить зберегти і зовнішній вигляд моделі. Виробник hoco також уже має своїх шанувальників, виробляючи та інші аксесуари до смартфонів. В інтернет-магазинах або магазинах вашого міста ви зустрінете різноманітні бренди, але все ж варто попередньо переглянути відгуки або огляди, якщо назву виробника ви ще не зустрічали на ринку продажів.
Практично кожен день закінчується тим, що ми приходимо додому, а там є зарядка для мобільного телефону, навіщо тоді потрібен такий девайс? Якщо ви вирушаєте у відпустку, відправляєте дітей у табір або поїздку, їдете у відрядження — то він буде до речі. Але, після подорожі, не варто надовго забувати про нього. Якщо ви не будете час від часу користуватися ним, то ємність буде знижуватися, пристрій має працювати, а не лежати в шафі. Вельми актуальним пристрій буде для тих, чия батарея вже не в змозі видавати заряд на 100%, або користувачів відомих батарей на Apple, які іноді не можуть дожити до вечора.
Дійсно дуже великий вибір їх є і багато людей стикаються з невизначеністю, який собі все-таки купити. Є кілька відмінностей зовнішніх та топ кращих брендів такого аксесуара.
- power bank із сонячною батареєю
- від 5000 до 30000 Am, що дозволить вам визначитися залежно від обсягу вашого акумулятора в телефоні.
- портативний акумулятор від Xiaomi
Вони сумісні з усіма телефонами, різниця тільки в шнурі, такт як може бути Micro USB, T-C або інші, тому уточнюйте при покупці.