Бюджетна модель нового покоління Samsung Galaxy M21 вже є повноцінним багатозадачним апаратом, якого раніше не зустрічали в нижньому ціновому сегменті. Економія торкнулася здебільшого корпусу смартфона, і цей недолік легко усувається купівлею такого мобільного аксесуара як: чохол на Samsung M21. Що ж стосується використаних модулів та комплектуючих, то причепитися тут ні дочого. Не можна сказати, що потенціал апарату такий же, як і у середньобюджетній моделі або топового флагмана, проте його архітектура самодостатня і всі складові гаджета гармонійні між собою.
Захисний чохол для Samsung Galaxy M21, як і протектор екрана, є першочерговими покупками після придбання самого смартфона, але що буде, якщо знехтувати цю рекомендацію і експлуатувати пристрій без будь-якого додаткового захисту?
Насамперед постраждає зовнішній вигляд, що хоч і не критично, але дуже неприємно. Корпус смартфона почне збирати подряпини вже в перший день використання, а фронтальна панель покриється мікро тріщинами з дрібних потертостей. Головною ж проблемою можуть стати сколи та серйозні тріщини, що виникають як наслідок падінь або ударів (навіть через стінки сумки або кишені). Такі пошкодження не тільки виводять з ладу модулі смартфона, але й можуть стати причиною ануляції вашого гарантійного талона (зверніть увагу, що більшість гарантійних зобов'язань не поширюються на смартфон, якщо той має механічні сліди пошкоджень).
Слизький корпус апарата не найкращим чином позначиться на зручності експлуатації, тоді як навіть найтонший бампер зможе в корені змінити цю ситуацію. Крім того, потрапивши зі смартфоном під дощ, ви з радістю виявите, що краплі води легко скочуються по стінках поліуретанового чохла і не потрапляють всередину корпусу (до речі, волога всередині корпусу також є причиною відмови у гарантійному обслуговуванні).
Пошукавши аксесуари до моделі Galaxy M21, вам без зусиль буде запропоновано масу варіантів, проте перейшовши за посиланням або відвідавши один з таких магазинів, ви з подивом зауважите, що багато з запропонованого виявиться зовсім не оригінальними виробами під конкретно вашу модель пристрою, вам спробують продати універсальні рішення, які, зі слів консультантів, відмінно підійдуть на цю модель і коштують трохи дешевше. Так чи це страшно насправді?
Визначившись із необхідністю оригінального кейсу для свого смартфона, наступним кроком стане вибір типу та матеріалів аксесуара. Здебільшого це вплине на характер використання пристрою та на звички користувача та меншою мірою на захисні властивості аксесуара.
Це оптимальні швидко одягаються кейси в більшій мірі виготовлені з еластичних матеріалів, таких як термопластичний поліуретан та його комбінації з іншими складами. Рідше використовуються тонкі накладки з ударостійких пластмас. Лідерами у виготовленні таких аксесуарів визнані Nillkin, Ipaky, Remax, Rock. Їхньою постійною перевагою є завжди висока якість виготовлення та увага до деталей.
Поліуретановий бампер ультратонкого класу часто зустрічається в початковій комплектації смартфона у багатьох виробників, проте його відсутність не означає, що це не підходящий варіант, а швидше засіб здешевлення роздрібної ціни апарату. Товщини стінки в 0,15 мм досить у більшості штатних ситуацій, і такі габарити жодним чином не можуть вплинути на зручність хвата пристрою. У переважній більшості випадків зустрічаються прозорі бампери з ультратонкою стінкою, які при побіжному погляді навіть не помітні на корпусі. Купити ультратонкий бампер навіть відомого бренду можна за невелику ціну і в Україні вони користуються величе