Що ж можна отримати за ці гроші й про особливості експлуатації, також розберемося, який чохол для Xiaomi Redmi K20 Pro краще купити, щоб зберегти смартфон цілим, це ми розглянемо далі в цій статті.Xiaomi Redmi K20 Pro очолив список бюджетних моделей підрозділу китайської фірми. Саме цього року недорогі моделі із заздрісною постійністю поповнюють арсенал компанії і знаходять все більше шанувальників серед користувачів. Дана модель є, свого роду, флагманським пристроєм суббренду, покликаним задовольнити найсміливіші бажання клієнтів, при цьому маючи цінник нижче 400 доларів.
Апарат справді можна назвати флагманським, і він обладнаний найсучаснішим процесором на ринку – це Qualcomm Snapdragon 855, 7-ми нанометровий, 8-ми ядерний чіп, що має частоту до 2,84 ГГц. На смартфоні використовується графічний прискорювач Adreno 640, що дозволяє обробляти важкі медіафайли й грати в ігри на високих налаштуваннях. Двоканальна високочастотна оперативна пам'ять обсягом 6 або 8 ГБ дозволяє реалізувати багатозадачність навіть за використання містких і складних додатків.
Окремої уваги заслуговує дисплей пристрою, виконаний за технологією Super AMOLED, діагоналлю 6,36 дюйма, щільністю 403 точки на дюйм, при цьому взагалі без вирізів. Фронтальна камера висувається з корпусу, що дозволило досягти безмежності екрану на передній панелі корпусу.
Завершує привабливу картину чудова камера Sony IMX586 Exmor RS на 48 МП з апертурою f/1.75, точнісінько така ж, як на флагмані Xiaomi Mi9. Її доповнюють телекамера на 13 МП з апертурою f/2.4 і ультра ширококутна на 16 МП з апертурою f/2.4.
Незважаючи на використання хімічно зміцненого загартованого скла при виробництві корпусу смартфона, як і будь-який інший гаджет, Xiaomi Redmi K20 Pro чохол купити необхідно. При цьому вибір захисного бампера залежить не тільки від надійності або технічних характеристик того чи іншого аксесуара, а більшою мірою від уподобань користувача.
По праву найлегшими і непомітними аксесуарами вважаються ультратонкі бампери на Redmi K20 Pro, виготовлені вони з тоненького (0,15 мм) термопластичного поліуретану повністю прозорого чи з невеликим відтінком. Такий аксесуар має дуже точні розміри й щільно надягається на корпус апарату, що не дає потрапляти піску й пилу між стінками накладки й корпусом. Амортизаційних властивостей, при такій товщині стінки, недостатньо для гасіння серйозних ударів, але на практиці такий ступінь захисту потрібен далеко не всім користувачам. Основною перевагою є його непомітність, найчастіше ультратонкий бампер використовують у тих випадках, коли не хочуть змінювати зовнішній вигляд свого пристрою, при цьому захисних властивостей бампера досить у щоденній експлуатації,а Redmi K20 Pro чохол такий буде добре виглядати, тому що зовнішність телефону закривати буде злочином. Невисока вартість такого аксесуара дозволяє вибрати найякісніші екземпляри від відомих виробників і економити бюджет, не втрачаючи в якості.
Пластикова накладка хоч і помітніша на корпусі смартфона, але також по праву вважається одним з легких аксесуарів. Товщина її стінки також мінімальна, а вага незначна. У руці така накладка лежить дуже надійно завдяки антифрикційним насічкам і спеціальному покриттю. Недоліком такого аксесуара може стати зміна фізичних властивостей за негативних температур, і якщо користуватися в мороз, то можна його зламати під час надягання або зняття.
Оригінальні бампери Silicon Case користуються популярністю серед власників даної моделі, тому що крім шару поліуретану середньої товщини, внутрішня частина аксесуара вкрита м'яким шаром мікрофібри. До такої поверхні не пристає пил, і вона м'яко стикається зі скляним корпусом пристрою. Зовнішня поверхня має покриття софт-тач, що перешкоджає ковзанню навіть у вологих руках і викликає приємні відчуття за експлуатації смартфона в чохлі. Цей бампер випускається в різних кольорах і має фірмовий логотип компанії на тильній стороні.
Індивідуальне нанесення друку на чохлі на Redmi K20 Pro виконується на поліуретанових бамперах з середньою товщиною стінки (0,3 мм), що дає хороші захисні якості аксесуару, при цьому його зовнішній вигляд залежатиме безпосередньо від побажань користувача. Дизайн аксесуара створює сам клієнт в онлайн-конструкторі, після чого з ним зв'язується менеджер і обговорює додаткові побажання. Друк наноситься спеціальними ультрафіолетовими чорнилами, які після полімеризації зливаються з поверхнею бампера й не змінюють його властивостей. Такий бампер можна мити під водою, тримати на сонці, вигинати, як і звичайні накладки.
Такі варіанти часто називають броньованими або протиударними, що передає їхнє основне призначення. Стінки такого аксесуара виконані з товстішого поліуретану, а деякі проблемні частини мають додаткові напливи, що захищають від ударів. Крім того в таких аксесуарах часто використовується зміцнювальна рамка з міцнішого матеріалу. Зовнішній вигляд таких аксесуарів агресивний і більш спортивного характеру.
Сучасні аксесуари даного формату виконані дуже точно під розмір корпусу і менш громіздкі, ніж протиударні бампери. Двостворчаста конструкція дозволяє їм захищати і передню панель пристрою, при цьому для розмови по смартфону необов'язково відкривати