Чохли з фруктами для Xiaomi Redmi Note 14 4G (VPrint)
Код товару: 540448
Наявність:
Є в наявності
289 грн.
299 грн.
Кешбек:0 грн.
Спеціальна пропозиція (дешевше разом):
Соковиті та стильні силіконові чохли на Xiaomi Redmi Note 14 4G (VPrint) з фруктами
Перетворіть ваш Xiaomi Redmi Note 14 4G за допомогою наших неймовірно стильних та захисних силіконових чохлів з фруктовою тематикою!
Унікальний і привабливий дизайн
Прикрасьте свій телефон яскравим дизайном із соковитими та апетитними фруктами. Від стиглих полуниць до освіжаючих кавунів — знайдіть чохол, який ідеально доповнить вашу індивідуальність і викличе посмішку на вашому обличчі.
Чудова якість друку
Ми використовуємо тільки матеріали найвищої якості друку, щоб ваші фрукти виглядали як справжні. Яскраві та деталізовані зображення перенесуть вас у літній сад, де ви відчуєте аромат соковитих плодів.
Надійний захист
Не жертвуйте стилем на шкоду захисту. Наш гнучкий силіконовий матеріал ефективно поглинає удари та захищає ваш телефон від подряпин і пошкоджень. Він щільно прилягає до вашого телефону, забезпечуючи легкий доступ до всіх портів і кнопок.
Практичність та зручність
Гнучкість силікону дозволяє легко надягати та знімати чохол, запобігаючи ковзанню та випадковим падінням. Він не залишає слідів або подряпин на вашому телефоні, зберігаючи його первозданний вигляд.
Широкий вибір фруктових дизайнів
На вибір пропонується безліч фруктових дизайнів, від класичних ягід до екзотичних фруктів. Ви неодмінно знайдете той, який відповідає вашому стилю та способу життя.
Побалуйте себе або своїх близьких соковитим і стильним чохлом з фруктами. Захистіть ваш Xiaomi Redmi Note 14 4G з унікальним характером і зробіть кожен день яскравим та радісним!
Технічні характеристики товару:
1) Прекрасна і насичена передача кольорів;
2) Великий вибір унікальних чохлів;
3) Двошаровий друк;
4) Відсутній неприємний запах;
5) Вдаростійкий силіконовий (TPU) чохол.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення продавця.
Поки відгуків немає, будьте першим, хто залишить відгук!