Чохли (Доброго вечора, ми за України) для ЗТЕ Блейд А51 Лайт (AlphaPrint)
Код товару: 394392
Наявність:
Є в наявності
289 грн.
299 грн.
Кешбек:0 грн.
Спеціальна пропозиція (дешевше разом):
Чохли "Доброго вечора, ми з України" для ZTE Blade A51 Lite: збережіть красу та захистіть свій пристрій
Вітайте гордість та силу України з нашими ексклюзивними чохлами "Доброго вечора, ми з України" для ZTE Blade A51 Lite. Це не просто захист, а стильний аксесуар, який втілює безстрашний дух вашої улюбленої країни.
Наш міцний та еластичний силікон забезпечує неперевершену протидію пошкодженням. Він ефективно поглинає удари та вберігає ваш пристрій від подряпин, зберігаючи його бездоганний зовнішній вигляд. Одягайте та знімайте чохол без зайвих зусиль, насолоджуючись зручністю у використанні.
Ми пишаємося тим, що використовуємо високоякісні чорнила для друку чудових дизайнів, натхненних багатою українською культурною спадщиною. Кожне зображення сповнене життя та яскравих кольорів, які ніколи не вицвітуть. Це не просто чохол - це витвір мистецтва з неповторним українським колоритом.
Незалежно від того, чи подорожуєте ви світом чи просто насолоджуєтесь повсякденним життям, наші чохли "Доброго вечора, ми з України" стануть вашим відданим супутником. Вони не лише захистять ваш смартфон, але й продемонструють вашу гордість та любов до України. Це ідеальний спосіб висловити свій патріотизм та приєднатися до зростаючого руху на підтримку української ідентичності.
Приєднуйтеся до сили та солідарності сьогодні! Обирайте чохол "Доброго вечора, ми з України" для ZTE Blade A51 Lite та станьте частиною нашого руху за вшанування української спадщини та захисту наших пристроїв.
Технічні характеристики товару:
1) Прекрасна і насичена передача кольорів;
2) Великий вибір унікальних чохлів;
3) Двошаровий друк;
4) Відсутній неприємний запах;
5) Вдаростійкий силіконовий (TPU) чохол.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення продавця.
Поки відгуків немає, будьте першим, хто залишить відгук!