Ігрові можливості Xiaomi Mi Play

18.10.2024

Ігрові смартфони не є новинкою на ринку телефонів. У 2019 році компанія Сяомі представила ще один варіант ґаджета Xiaomi Mi Play, який працює на ігровому движку, розташувавшись у бюджетній лінійці. Апарат за низьку суму не вийшло оснастити чимось надпродуктивним, проте компанія змогла знайти альтернативу "дракону", щоб ґеймери насолоджувались відеоіграми. Протягом шести місяців продажів телефон отримав чимало критики, тому наше завдання розібратися, чим же не влаштував пристрій спеціалістам з ігор.

Чим вирішила привернути увагу Сяомі

Аналітика форумів говорить більше про невдалий випуск моделі Mi Play, і цьому є логічні аргументи, які варто розглянути. В серці пристрою розташувався процесор на базі MediaTek Helio P35 з частотою 2.3 ГГц у ведучого ядра. Здавалося б, цифри приголомшливі для бюджетного смартфона, але на практиці ці цифри мало що значать, адже AnTuTu Benchmark видає 86 тисяч очок цьому апарату. Цей показник поступається деяким бюджетним варіантам пристроїв. А середньостатистична ніша зі середньою ціною обходить його в два рази. Більшість ґеймерів звертають увагу на тести, а не на частоту процесора. Можливо, компанія хотіла підкупити покупця саме частотою движка. Але це лише припущення. Далі, апарат оснастили повноцінними 4 ГБ оперативної пам'яті з 64 ГБ постійного простору для збереження інформації. Та й камери поставили не з останнього сорту, оскільки основний модуль отримав 12+2 Мп, а фронталка 8 Мп. Обидва сенсора працюють якісно з обробкою знімків, завдяки вбудованому інтелекту.

Висновки й аналіз

Деякі аналітики вважали таке оснащення не логічним, оскільки можна було б зробити акцент на потужніший процесор, поставивши камери простіше. Але це ще не все, бо здивував об'єм акумулятора, який набрав 3000 мАг у парі з 10 Вт зарядкою. Цього дійсно буде не вистачати, оскільки такого об'єму не вистачає вже навіть користувачам соціальних мереж і медіа. Цей фактор у Xiaomi Mi Play доведеться чимось компенсувати або не відходити від розетки. По екрану питань немає, бо його зменшили для економії батареї з високою роздільною здатністю передачі кольорів. Хоча на об'ємність картини це вплине негативно, зважаючи на очікування ґеймерів насолоджуватися повноцінними ґеймплеями. Ось такий ось вийшов апарат за 4+ тисячі гривень. В результаті ціна приваблива, а от технічну начинку оцінюйте самі.

Насолода ігровим процесом

В ігровій практиці Xiaomi Mi Play показав себе непогано, зважаючи на вищесказані фактори. З середніми навантаженнями ігор FPS вийшов достатнім, щоб відчувати всі принади текстур і графіки. Звісно, цьому бюджетнику до флагманів далеко, але ті, хто не може собі дозволити телефон за 10 тисяч+, цей апарат виправдає середні очікування для ігрових розв'язань. Завдяки технології прискорення графічного й центрального процесорів, деякі ігри почуваються впевнено з показником FPS до 60 очок. В результаті, компанія заточила ігровий апарат під тренди східного контингенту, які не завжди до душі західному суспільству. Через це такий шквал критики вийшов із західної сторони. Як би там не було, ми маємо пристрій з заявленими характеристиками, які відчутно обходять процесор із середньої ніші Snapdragon 625.

Трохи про переваги

Незважаючи на прорахунки компанії для світового ринку, варто сказати й про переваги, які отримає власник цього привабливого смартфона. Зовнішній дизайн разюче відрізняється від ігрових ґаджетів, оскільки зроблений з каплеподібним вирізом під фронтальну камеру. Градієнтний перелив по вертикалі й горизонталі урізноманітнить стиль користувача. Варто відзначити збалансованість Xiaomi Mi Play у різноманітті функціоналу. Крім ігрових переваг у наявності є якісна фотокамера, сканер відбитка пальця для захисту особистої інформації. Якщо ви вирішились купити цей смартфон, то варто обирати його в інтернет-магазині, бо ціна відчутно нижча.

Питання та відповіді

Поки відгуків немає, будьте першим, хто залишить відгук!

Залиште відгук або коментар

МЕНЮ: