Як вибрати чохол для Xiaomi Redmi Note 10 Pro : основні критерії

12.03.2021

Якщо ви на цій сторінці, то найбільше ви придбали собі нового народного смартфона Redmi Note 10 Pro . Щоб зберегти його у первісному вигляді та захистити від усіх фізичних впливів, вам варто придбати захисний чохол Redmi Note 10 Pro . Як це краще зробити, і які хороші варіанти є на цю модель описані в цій статті.

Різновиди та види

  • Бампер - унікальність його полягає в тому, що він виконаний як "рамка". Закриває торцеві грані мобільного пристрою. При цьому задня частина та лицьова залишається відкритою. У такому варіанті найкраще подбати про захист екрана та поклеїти захисне скло.
  • Накладка має властивість закрити задню кришку + торці. Має безліч дизайнерських рішень. Бувають 3Д варіанти чохлів. Гарний варіант захисту телефону.
  • Чохол-книга – унікальний вид захисту. Дозволить закрити телефон з усіх боків. Військовий рівень захисту. Є функція підставки і буде зручно дивитися відео чи бути онлайн. Вбудований магніт дозволяє зробити книжку «активною» під час відкриття. Вбудований динамік дає можливість, розмовляючи телефоном у закритому вигляді.

Який краще підібрати чохол , все ж таки залежить від ваших очікувань і можливостей. Ми радимо насамперед звертати увагу на рівень захисту, а потім на зовнішній вигляд. Прозорі чохли хороші, але переважно для захисту лише від подряпин. При сильніших падіннях, варто звертати увагу на протиударні чохли для Redmi Note 10 або Note 10 Pro . Великий вибір, де можна придбати чохол для Redmi Note 10 Pro ви можете на сайті Floy.com.ua у потрібному для вас розділі.

З якого матеріалу найкраще чохол для Redmi Note 10 Pro ?

Який вид сировини впливає на два фактори: 1. Ціна, 2. Час експлуатації. Тому це досить важливий аспект під час вибору кейсу до телефону.

  • Силікон (TPU) – щільний, як гума. Легко одягається та знімається. Не залишає слідів на телефоні після тривалої експлуатації. Не дряпає корпус телефону. Популярний завдяки тому , що буває різних форм. Буває ультратонким та броньованим. При падінні приймає шкоду на себе. У середньому товщина становить від 2-3 мм.
  • Шкіра. Буває штучна чи натуральна. Красиві дизайни у стилі крокодила дуже популярні. Здебільшого беруть чоловіки. Стильний та суворий зовнішній вигляд. Сама шкіра клеїться на полімерний пластик, що є основою таких кейсів.
  • Пластик. Приємний тактильно завдяки софт тач покриттю. Тонкий і не потовщує телефон. При падіннях може луснути.

Додаткові фішки, які вбудовані в кейси

Виробники всіляко хочуть, щоб чохли були не тільки захисними, красивими, але й багатофункціональними. Зараз часто в чохли вбудовують:

  • Кільце або підставку. Чохол із кільцем потрібен для того, щоб надійніше тримати в руках. Навіть якщо випадково розтиснути руку, телефон не випаде. Також служить як функція «підставки». Кільце найчастіше металеве, тому він так само добре підходитиме до магнітних власників.
  • Чохол із зарядною батареєю. Відмінно підійде до телефонів, які мають слабку батарею. Там невеликий обсяг, на раз вистачить зарядити. Ледве збільшує габарити.
  • Світиться ліхтарик. У вигляді кружечка вбудовується у чохол. Класно використовувати для блогерів . Selfie фото або просто фото в темний час доби.

Різновидів справді багато. Ми радимо брати практичний і щоб був непересічний зовнішній вигляд.

Питання та відповіді

Поки відгуків немає, будьте першим, хто залишить відгук!

Залиште відгук або коментар

МЕНЮ: