На даний момент великий різновид чохлів на смартфони. Їх буквально купа на кожному розі. І як би виробники не заявляли, що чохол не потрібен смартфонам, ми всі чудово розуміємо, що мобільні аксесуари є невід'ємною частиною експлуатації телефону. І можливо ви стали так само «жертвою» того, що чохол зовсім не довго прослужив і луснув . Отже, в чому ж причина, що чохли тріскаються і як цього уникнути?
Це насамперед, на що потрібно звернути увагу. В основному, використовуються чохли в таких матеріалах як: силікон (ТПУ) і пластик . Також можуть бути доповнення в чохлах як скло + метал , але це в основному не провідні матеріали у творі чохлів. Можливо згодом чохли будуть втрачати свою актуальність, тому що телефони все більше набувають статусу " протиударних ". Наприклад, купити Xiaomi Redmi Note 7 Pro , виробники говорять не обов'язково і зараз є безліч таких смартфонів, але ми на даний момент без чохла обійтися не можемо, тому давайте розглянемо які їх плюси та недоліки.
– один із найпопулярніших. Він на дотик як щільна гума, що дозволяє легко одягати і знімати чохол, так само він вважається як довговічний вид чохла, тому що такий чохол практично неможливо «вбити». Одним головним мінусом такого матеріалу є те, що він згодом ставати рудим чохол.
- Накладка, яка дуже приємна на дотик і не потовщує телефон. Ви можете зустріти , що такі чохли називають «полімерний пластик», «гнучкий поліестер», «пластиковий чохол». В основному вони відрізняються своєю товщиною один від одного, але у всіх є такі болячки як лопатися. Зовсім небагато потрібно зусиль докласти, щоб тріснув пластиковий чохол. Тому найбільш ймовірно, якщо у вас тріснув чохол для телефону, то у вас був пластиковий чохол.
Можна зробити висновок, що пластикові чохли в основному для тих, хто впевнений, що він користується акуратно. Цей чохол не можна назвати абсолютно марним мобільним аксесуаром, все ж таки є захисна функція. Але дуже боятися падінь, є ймовірність, що лусне одразу.
На жаль найбільше не вдасться відремонтувати чохол своїми руками . Можна почати хитрувати і приклеїти його скотчем або припаяти, але вже зовсім загубиться зовнішній вигляд. Є людський спосіб, це якщо за умови що цілісний шматок чохла відпав, так це приклеїти супер клеєм , але це буде рівно до того як знову впаде або продаватися. Для того щоб купити чохол для телефону, ви можете це заробити у нас на сайті. Тому робіть самі висновок, чи варто носити пластикові чохли, чи краще звернути увагу на ТПУ чохли, які міцніші. А яким ви чохлом користуєтеся і як довго у вас він гасатиме?