Xiaomi Mi9 досі залишається флагманським пристроєм компанії і не зважаючи на тестову лінійку Redmi з ТОП процесорами, є абсолютно іншим пристроєм і не втрачає темпу продажів. Відсутність рухомих деталей в конструкції, лише позитивно впливає на надійність смартфона, окрім того не створює проблем з вибором чохла на Xiaomi Mi9. Проте, це зовсім не означає, що кожний аксесуар, який потрапить під руку, годиться для використання на даному пристрої. Від його точності виготовлення, типу конструкції і якості матеріалів залежить, більшою мірою, весь комфорт використання смартфона. Саме тому, варто приділити особливу увагу вибору оригінальних засобів захисту.
Однозначної рекомендації для кожного користувача з різним досвідом використання просто не існує, оскільки тип аксесуару визначає звички під час використання телефону і найчастіше, кожен визначає свій достатній поріг ступеню захисту, достатній для конкретних умов.
Даний кейс, зазвичай, обирають ті користувачі, які ведуть розмірений темп використання смартфона і їм не потрібно миттєво відповідати на безліч дзвінків. При цьому, такий класичний кожух зі смартфоном можна легко покласти в сумку або портфель, не боячись подряпати його, а в закритому стані і вся лицьова панель знаходиться під захистом. Даний тип аксесуарів надійний ще й своєю жорсткістю конструкції і на відміну від бамперів вони збираються на металевій або пластиковій рамі. Зовнішній оздоблювальний шар часто нагадує імітації шкіри, але також зустрічаються і сучасні полімерні покриття, які більш стійкі до негативних впливів, довговічні і легко миються при необхідності. Тонкий шар мікрофібри з внутрішньої сторони кейса – це запорука ідеальної збереженості корпусу смартфона і відсутності потертостей на ньому. Лише більш дешеві варіанти з силіконовим бампером всередині не мають такого покриття. Сучасні книжки досить компактні і не заважають комфортному використанню пристрою. Обираючи надійний чохол для телефону, можна сміливо розглядати варіант двостулкового типу.
Витончений прозорий аксесуар, який завдяки мінімальній товщині і своїй еластичності дуже щільно одягається на корпус телефону і повторює всі його вигини. Він надійно закриває пристрій від подряпин, піску, бруду і потертостей. Зовнішній вигляд смартфона при цьому залишається оригінальним, що цінується тими користувачами, які не хочуть змінювати дизайн пристрою. Товщини силіконового шару не достатньо для гасіння серйозних ударів при падінні, проте для акуратного використання без додаткових екстремальних ризиків, такий аксесуар можна рекомендувати.
Незважаючи на назву, матеріалом даної накладки виступає поліуретан, який більш досконалий, ніж його попередник силікон. Примітно те, що якість виготовлення бампера вища, ніж у безіменних аналогів і не видно слідів лиття або обробки країв. Всі розміри дуже точні і відсутні деформації, що частково досягається використанням індивідуальної блістерної упаковки. Зовнішнє покриття матове з ефектом софт тач, аксесуар не ковзає навіть у мокрих руках і на ньому не залишаються сліди пальців. Внутрішній шар знайомий нам з іншого типу аксесуарів – це мікрофібра. Хоча точність підгонки бампера і досить висока, даний м'який шар робить посадку аксесуара ще більш щільною і значно бережніше обходиться з поверхнею корпусу.
Такий дизайн найчастіше наноситься на стандартні накладки з поліуретану з матовим фінішем, завдяки чому ультрафіолетові чорнила глибоко об'єднуються з зовнішнім шаром аксесуара і стають одним цілим. Після полімеризації, такий малюнок можна згинати, кидати у воду або залишити під променями сонця і навіть після цього він залишиться яскравим і не пошкодженим. Власний дизайн легко створити клієнту в онлайн-конструкторі на сайті floy.com.ua, обравши свою модель смартфона. Маска чохла покаже розташування всіх вирізів і не загубиться жодної важливої деталі фотографії при друці.
Посилені бампери з більш товстими стінками для телефону Xiaomi Mi9, які застосовуються у випадках підвищеного ризику пошкодження смартфона. Конструкція має додаткові потовщення у найбільш схильних до ударів місцях, а інколи й додаткову рамку