Samsung Galaxy M20 став одним із перших бюджетних пристроїв компанії, здатних конкурувати та навіть обходити конкурентів на китайському ринку недорогих смартфонів. Справа, звичайно, у високій продуктивності, унікальних технологіях, на кшталт модуля NFC, а також впізнаваності бренду та незмінно високій якості. При цьому вартість пристрою залишається на рівні з конкурентами, що безсумнівно є плюсом для брендового пристрою.
Першочергово увагу користувачів привертає сучасний Infinity-V дисплей, виконаний за технологією PLS. Серед пересічних людей таке рішення називається краплеподібним вирізом, проте сама компанія запатентувала власну назву. Роздільна здатність матриці 2340×1080 точок, що дає відмінну деталізацію на дисплеї з діагоналлю 6,3 дюйма.
Задня частина корпусу покрита глянсовим полірованим пластиком, досить якісним, але все ж таки збираючим дрібні подряпини й відбитки пальців. До того ж у такому вигляді смартфон то й діло прагне вислизнути з рук, а за його ширини надійне утримання однією рукою не уявляється можливим. З цього випливає лише один висновок: купити чохол для Samsung Galaxy M20 доведеться одразу після купівлі самого пристрою.
Від сучасного пристрою бюджетного класу, в ідеалі користувач очікує небагато:
І всі ці очікування компанія Samsung втілила в новинці 2019 року.
Центральний процесор власної розробки Exynos 7904 забезпечує стабільну роботу та високу продуктивність пристрою. За своїми параметрами 14 нм чіп дуже схожий з Snapdragon 636, уже знайомий і улюблений багатьом користувачам. Класичний розподіл об'єму оперативної та накопичувальної пам'яті 3/32 або 4/64 ГБ і це перевірене рішення, достатнє для повсякденних завдань.
Камера смартфона має здвоєний модуль 13 МП (з апертурою f/1.9 і розміром пікселя 1,12 мкм) + ширококутний об'єктив 5 МП ( з апертурою f/2.2). Цілком прийнятне рішення для бюджетного апарату, що дозволяє отримати якісні знімки за достатньої кількості денного світла.
Не можна не згадати величезний акумулятор на 5000 мАг, який надає певну свободу своєму власнику у вигляді кількох днів активної роботи. Таке рішення рідко зустрічається в китайських смартфонах і вперше реалізовано в смартфоні Samsung бюджетного класу.