При початковому рівні ціни даний апарат складає найсерйознішу конкуренцію китайським аналогам від відомих і не дуже виробників, оскільки може оперувати не тільки впізнаваністю бренду та сформованою впевненістю в якості продукції, а й сучасними технологіями, впровадженими в пристрої.
Козирі смартфона:
Даний список можна було б продовжити іншими суб'єктивними достоїнствами, але навіть перераховані виводять модель переможцем у сутичці з багатьма бюджетниками, які знаходяться в одній ціновій категорії.
Відразу після купівлі кожен користувач зіткнеться з необхідністю купити захисний чохол на Samsung Galaxy A20, а оскільки корпус смартфона повністю виготовлений з пластику, то краще взагалі відкласти користування пристроєм до того часу, поки він буде надійно захищений. Деякі магазини, що постачають модель на роздрібний ринок України, пропонують у комплекті з гаджетом ультратонкий бампер, що цілком зручно, за умови його відповідної якості. Часто так буває, що безкоштовні аксесуари в комплекті не найвідомішого походження і мають дефекти або малопомітні розбіжності в розмірах, що автоматично зводить до мінімуму всі захисні властивості накладки, крім того, не кожному користувачу підійде такий аксесуар під конкретні умови використання та стиль.
Перш за все, варто звернути увагу на відповідність захисного девайсу вашій моделі та точність розмірів. Абсолютно точно можна сказати, що ні чохол для Samsung Galaxy A10, ні інші аксесуари від інших моделей не зможуть захистити пристрій належним чином. І навіть оригінальний бампер, виконаний неякісно, який має розбіжності в десятих частках міліметра з необхідними розмірами, доставить чимало незручностей та дозволить піску і бруду накопичуватися між стінками корпусу та аксесуаром.
Кілька порад з вибору:
Кожен тип аксесуару призначений під конкретні умови використання та найбільш зручний саме в такому сюжеті. На вибір насамперед повинні впливати особисті переваги користувача та передбачувані місця використання смартфона, а не певні відгуки про якість того чи іншого матеріалу.
Максимально прості та непомітні засоби захисту, основними якостями яких повинні бути точність розмірів і прозорість матеріалу. Вони максимально щільно одягаються на корпус і не пропускають пилу та бруд під поверхню, а візуально не відразу можна і розрізнити, що пристрій забезпечений захистом. Даний варіант як ніякий інший підходить тим, хто не хотів би втручатися у зовнішній вигляд свого гаджета, при цьому бажає зберегти поверхню пристрою без слідів експлуатації та пошкоджень.
Така броня необхідна не кожному і розрахована вона на тих користувачів, у яких трапляються падіння пристрою частіше звичайного або умови роботи пов'язані з підвищеним ризиком для апарату. Основною хитрістю такого бампера є товщина поліуретанової стінки, яка в два-три рази більша, ніж у звичайних накладок. Таке товсте покриття могло б викликати труднощі з охолодженням корпусу та процесора смартфона, проте в якісних моделях передбачені спеціальні канали для проходу повітря між аксесуаром і корпусом пристрою. Додаткової міцності виробники домагаються за допомогою рамки з жорсткішого матеріалу, яка вбудовується зовні поліуретанової накладки.
Як уже було написано, це більш дорогі у виготовленні варіанти аксесуарів, які мають і покращені показники захисту при мінімальній товщині. У закритому положенні, під захистом знаходиться весь корпус смартфона, включаючи його лицьову панель з екраном. Щільність конструкції надає металева або полімерна основа, яка покривається еко-шкірою. Іноді обробний матеріал являє собою підвид пластику, який має цікаву текстуру і добре миється при необхідності. Внутрішній шар книжки покритий м'якою і тонкою мікрофіброю, що перешкоджає затирання корпусу під час експлуатації.
Це накладки середньої товщини від 0,3 до 0,5 мм, виготовлені з щільного поліуретану, що добре тримає форму. Зовнішнє покриття софт тач матове та приємне на дотик, такий аксесуар не ковзає навіть у мокрій руці, а варіантів колірних відтінків достатньо навіть самому вибагливому естетові. Внутрішній