У 2019 році компанії, що виробляють смартфони, серйозно змагаються. Це позначається на завоюванні ринку за рахунок привабливої начинки в смартфоні, яка підходить більшості користувачів. Не для кого не секрет, що популярністю користується середньоцінова ніша смартфонів. Сьогодні наша увага прикута до двох гігантів із популярності продажу смартфонів у середній ціновій ніші. Два бестселери від Samsung уже встигли зайняти достойне місце на ринку. Спробуємо порівняти дві моделі, щоб зрозуміти, чим компанія привернула увагу споживачів за кілька місяців після презентації новинок, щоб ви могли зважитися купити відповідний телефон.
Почнемо з молодшого брата серед двох претендентів на місце під сонцем. Перед оглядом характеристик фахівці floy.com.ua рекомендують негайно придивитися чохли на Samsung Galaxy A50 відразу після покупки. Завдяки потужному процесору Exynos 9610 обробка завдань стала ще швидшою, оскільки чотири провідні ядра працюють на частоті 2,3 ГГц. Оперативна пам'ять вийшла в двох варіантах - 4 або 6 Гб. Постійний обсяг накопичувача склав від 64 до 128 Гб на вибір. Ці модифікації говорять про те, що смартфон можна завантажувати по максимуму.
Привабливою перевагою пристрою стали камери з обох сторін, де з передньої сторони їх три – 25+5+8 Мп із ширококутним об'єктивом, а 25 Мп фронталка виконає витончені селфі з Al можливостями за підтримки AI. Таким чином, ми маємо потужний камерофон, що працює на неймовірній швидкості. Окрім барвистих фотографій, апарат варто використовувати для важких ігор, які з достатнім FPS працюватимуть на високих роздільних здатностях.
Для соковитого зображення розробники підібрали Amoled екран із роздільною здатністю 2340*1080, укріпивши екран Gorilla Glass 3. Діагональ дисплея склала 6,4 дюйми для комфортного перегляду фотографій, геймплею або перегляду потрібних додатків. Автономний накопичувач вийшов не менш пристойним, набравши 4000 мАч за підтримки 15 Вт зарядки. Уся збірка оцінена від 8000 гривень, що з легкістю вписується в середню нішу.
Старший брат отримав більш значні габарити, зайнявши місце найгабаритнішого апарату в цій лінійці. Через це чохол для Samsung Galaxy A70 знадобиться однозначно, щоб не довелося збирати його по осколках після падіння на асфальт. Діагональ вийшла 6,7 дюймів на матриці Amoled з додатковим захистом Gorilla Glass. Роздільна здатність така ж, як і в п'ятдесятої моделі.
А ось із движком зовсім інша історія вийшла, оскільки апарат працює на американській платформі Snapdragon 6150, де провідні ядра працюють на 2,2 ГГц частоті. Але за частотою судити не варто, адже продуктивність процесора вийшла вищою на 22 тисячі очок за сервісом AnTuTu Benchmark. На практиці це відчутно лише в іграх, оскільки вимогливість камер на цьому апараті вища. У підтримці процесора існує одна модифікація 6+128 Гб оперативного і постійно накопичувача. У результаті пристрій видає 168 тисяч очок на AnTuTu.
Камерофон ще той, оскільки на базі пристрою стоїть потрійна тильна камера на 32+5+8 Мп з підтримкою аналізу глибини кадру та ширококутним об'єктивом. Фронтальний сенсор розрахований на 32 Мп для яскравих селфі в компанії або з коханою людиною. Для підтримки безперервної роботи власник отримає 4500 мАч з підтримкою заряджання Quick Charge 4+ на 25 Вт. Маючи повний арсенал технічних даних, нам залишається лише порівняти потенціал обох пристроїв.
Маючи повну картину продуктивності, варто зробити кілька висновків перед покупкою. Обидва апарати схожі один на одного, але явно, що Samsung A70 у всьому трохи потужніший від свого меншого брата. Відповідно до цього є різниця в ціні до 4 тисяч гривень. Тому переплачувати цю суму вирішувати вам, але це варто робити, якщо ви дійсно потребуєте швидшого гаджета.
Практика експертів «Флой» показує, що на відчуття два пристрої працюватимуть однаково і купувати апарат дорожчий, має місце в тому випадку, якщо ви хочете робити якісніші знімки. Тому робіть покупку виходячи з власних можливостей. Не забувайте придбати чохли для Самсунг, щоб зберегти пристрій від подряпин, сколів або битого захисного скла.